NÁŠ TÝM

lektor

JUDr. Michal Šilhánekjednatel

Michal vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 2009 se věnuje především problematice zadávání veřejných zakázek, včetně zakázek spolufinancovaných z různých dotačních titulů, a vzdělávání klientů v téže oblasti. Od ledna 2018 je advokátem zapsaným v České advokátní komoře. Ve společnosti má na starosti zejména vedení celé skupiny a oblast vzdělávání.

lektor

Mgr. Ing. Gabriela Johnovájednatelka

Gabriela vystudovala obory Právo a právní věda na Univerzitě Karlově v Praze, Mezinárodní politika a diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze a Master Management et Administration des Entreprises na Institut Franco-Tchèque de Gestion (Université Jean Moulin Lyon 3). Jako jednatelka společnosti má na starosti zejména oblast zadávání veřejných zakázek, ve které získala praxi nejprve v přední advokátní kanceláři a následně v dotační poradenské společnosti.

lektor

Mgr. Ivana Šilhánkováprávnička

Ivana vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Následně pracovala v advokacii, v Kanceláři veřejného ochránce práv a na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Ve společnosti je zaměstnána jako právník se všeobecnou agendou a dále se zaměřuje na oblast poskytování informací a právo na ochranu osobních údajů (GDPR).

lektor

Markéta Turečkováadministrátorka veřejných zakázek

Markéta se ve společnosti věnuje zejména zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, s nimiž má bohaté zkušenosti. Dále má na starosti také administrativní agendu spojenou se vzdělávacími kurzy.

lektor

Pavla Matějkováadministrátorka veřejných zakázek

Pavla v současnosti dokončuje studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Dlouhodobě pracuje v naší společnosti, věnuje se komplexní administraci veřejných zakázek a postupně rozvíjí své zkušenosti i v dalších právních oblastech.

lektor

Markéta Schwarzováprávní praktikantka

Markéta je studentkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity. V naší společnosti se věnuje zejména podpoře kolegů při zadávání veřejných zakázek a při různých právních rešerších.

EXTERNÍ PRACOVNÍCI

lektor

Mgr. Jan Mandátlektor

Od roku působí 2010 jako jednatel obchodní korporace Mandát & partneři s.r.o. V rámci svého podnikání se mimo jiné specializuje na problematiku ochrany osobních údajů, a to jak u klientů ze soukromého i veřejného sektoru. Aktuálně se zaměřuje na implementaci GDPR u obcí a škol a také soukromých subjektů. Současně v dané oblasti působí jako lektor akreditovaných i neakreditovaných kurzů.

KONTAKT

  • pinLipová 906/1, 602 00 Brno
  • telefon +420 602 162 198
  • obalka info@pmadvisory.cz
  • skype silhanek_pma


NAPIŠTE NÁM

NAPIŠTE NÁM

©2015 Public Market Advisory s.r.o.